MIESIĄC PORADNICTWA OBYWATELSKIEGO WE WROCŁAWIU
Dodane przez wampiria dnia Marzec 22 2016 00:55:09
Szanowni Państwo,

W imieniu Fundacji Dom Pokoju, koordynatora Miesiąca Poradnictwa Obywatelskiego we Wrocławiu, serdecznie zapraszam na wydarzenia zaplanowane na kwiecień 2016 roku – porady prawne oraz szkolenia dotyczące rozwiązywania konfliktów, sfinansowane przez Gminę Wrocław.

Zachęcam do rozpowszechniania informacji o Miesiącu Poradnictwa, zwłaszcza wśród osób zainteresowanych szkoleniami, a także przekazanie wiadomości poszukującym bezpłatnych porad prawnych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej, a nie są objęci nieodpłatną pomocą prawną w ramach systemu rządowego.

W załączniku przesyłam szczegółowy program Miesiąca Poradnictwa Obywatelskiego we Wrocławiu oraz logo, a dokładne informacje znajdują się również w Internecie, na stronie Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego (poradnictwo.wroclaw.pl).

Jednocześnie przypominam Państwu o możliwości skorzystania z bezpłatnych mediacji w ramach Pogotowia Mediacyjnego i zachęcam do kontaktu mailowego lub telefonicznego: pogotowie.mediacyjne@wcrs.wroclaw.pl, 538208660.


Z szacunkiem,

Karolina Mróz

Prezeska Zarządu

Fundacji Dom Pokoju